Poznajmy się!

Kim jestem?

Mam na imię Karolina, a znajomi wołają na mnie Kara. Jestem stylistką i projektantką odzieży. Skończyłam Wyższą Szkołę Projektowania Odzieży w Warszawie i od kilku lat aktywnie pomagam znajomym w poznawaniu ich wewnętrznego i zewnętrznego ja.  Na codzień możesz spotkać mnie w stolicy. Interesuję się obecnymi trendami w modzie, siatkówką oraz szachami. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dobieraniu ubrań do określonych typów sylwetki oraz osobowości. Lubię poznawać nowe osoby i mogłabym rozmawiać z nimi godzinami. Poza pracą aktywnie spędzam czas z moim narzeczonym. Uwielbiam podróżować – szczególnie po Ameryce Południowej oraz Azji. Stale się rozwijam i kształcę, aby pomagać moim klientom najlepiej jak tylko potrafię.

Dlaczego warto mnie poznać?

Jeżeli jeszcze się wahasz czy się ze mną skontaktować postaram się przekonać Ciebie, że ta decyzja może zmienić Twoje życie. Przeczytaj moje referencje i historie osób, z którymi miałam okazję się spotkać i im pomóc. Często były to przełomowe momenty w ich życiu, które wpłynęły nie tylko na to jak teraz wyglądają te osoby, ale również jak się czują i czym obecnie się zajmują. Zmiana, o której piszę na tej stronie na pierwszy rzut oka może się wydawać bardzo płytka i powierzchowna, ale nie dajcie się zwieść. Zmiana wyglądu może być wspaniałym początkiem przemiany swojej osobowości, tym bardziej że w trakcie doboru własnej stylizacji chcemy poznać Twój charakter i Ciebie samą. Odmień swoje życie już dzisiaj i skontaktuj się ze mną.  

Od czego zaczynamy?

Pierwszym momentem, w którym możemy się poznać jest rozmowa telefoniczna. W trakcie krótkiej, około 15 minutowej rozmowy chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej rzeczy na Twój temat. To wtedy mamy okazję poznać się bliżej i zobaczyć czy czujemy ten sam klimat. Oczywiście ta rozmowa jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Kolejnym krokiem, jeżeli jesteś zainteresowana jest odwiedzenie Cię w Twoim domu, poznanie Twoich zwyczajów, a przede wszystkim obejrzenie Twojej szafy – głównie jej wnętrza. Po poznaniu Twoich oczekiwań i potrzeb, razem przejrzymy Twoją szafę w poszukiwaniu wartościowych ubrań, które możemy ocalić. Reszta rzeczy trafia do kontenera na używaną odzież lub do kosza. Kolejnym krokiem jest nasza wspólna podróż do sklepu, która jest kluczowym elementem naszej znajomości. To tam stworzysz swój nowy styl i dokonasz zmiany siebie!