Zobacz najciekawsze newsy ze świata mody

Jak urządzić swoje pierwsze biuro?

Kiedy już znajdziemy ten nasz idealny lokal do wynajęcia i zdecydujemy się na to, aby urządzić się w nim ze swoją działalnością, pojawia się oczywiste pytanie- jak zrobić to najlepiej….

Jak pozbyć się cieni pod oczami?

Cienie pod oczami to zmora wielu kobiet, przez nie wyglądamy jakbyśmy ciągle były niewyspane, a nasze oczy nikną gdzieś przytłoczone przez sińce. Jeśli się nie wyśpimy efekt cieni pod oczami jeszcze się wzmaga. Jak sobie z nimi radzić? Czy są skuteczne metody, aby się ich pozbyć?

Szafa do przedpokoju- czy to dobry pomysł?

szafa drewniana z lustrem

Przedpokój jest miejscem, które napotykamy jako pierwsze w momencie, kiedy wchodzimy do mieszkania. Czasami może być też połączony z korytarzem, dzięki któremu dostęp do poszczególnych pomieszczeń nie musi być przechodni….

Wybierz swój styl

Podobnie jak w modzie i architekturze obecnie nie ma jednego dominującego stylu aranżacji, który królowałby niepodzielnie na salonach (dosłownie i w przenośni). Jest natomiast kilka trendów, które już od kilku…

Typy kobiecych sylwetek

Znajomość tego, jaką sylwetkę posiadamy naprawdę bardzo się przydaje podczas kompletowania naszej garderoby. Łatwiej jest wtedy odpowiednio dobierać ubrania tak, aby faktycznie dobrze się w nich prezentować. Nie zawsze trzeba…